fotograf korporacyjny

fotografia biznesowa, portrerty

Jesteśmy agencją fotograficzną ze Śląska specjalizującą się w fotografii korporacyjnej. Portrety biznesowe, nietuzinkowe ujęcia, oryginalne spojrzenie na miejsce pracy, produkt – wszystko to jest ważnym elementem kreowania wizerunku firmy. Profesjonalna fotografia korporacyjna to ważny element komunikacji wizualnej. Zobacz także zdjęcia, portrety biznesowe.

Dobry portret biznesowy nie powinien być sztampowy. W wyważony sposób powinien łączyć charakter portretowanej na zdjęciu osoby z rodzajem pracy, którą wykonuje.

Portret biznesowy to nie jest zdjęcie do legitymacji czy paszportu biometrycznego. Wykonany dobrze od razu określi osobowość i stanowisko portretowanej osoby. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi portretami na naszej stronie.

Dokumentujemy także fotograficznie w profesjonalny sposób imprezy, bankiety, konferencje, targi, szkolenia, wyjazdy integracyjne, pikniki, koncerty, imprezy sportowe, wystawy, gale, pokazy mody – wszystkie ważne wydarzenia w życiu firmy – fotografia eventowa.

Odrębnym działem naszej działalności jest fotografia produktowa i reklamowa.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie fotografii reklamowej zapraszamy na stronę poświęconą tego rodzaju fotografii.

Nasze zdjęcia można także znaleźć w grach i innych produkcjach mobilne.eu.

Zapraszamy także na naszego fotobloga poświęconego dawnej fotografii oraz na naszą stronę dedykowaną fotografii artystycznej imaginalis.eu.